Tirana 100 vjet kryeqytet

Shërbimet e Policisë Bashkiake, në zbatim të planit të masave, kanë marrë masa për garantimin dhe sigurimin e koncertit, të organizuar nga Bashkia Tiranë, me rastin e 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës Kryeqytet.

        

        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *